Strony

sobota, 5 maja 2012

moda

Najważniejsze trendy obowiązujące w nadchodzącym sezonie wiosenno – letnim


Tej wiosny wracamy do przeszłości. Trendy wiosna 2012 to tryumfujące w latach 40., 50. i 60. trencze, trapezowe płaszcze w kształcie litery A oraz proste kroje, które dominują we wszystkich wiosennych kolekcjach.
Trendy wiosna 2012 to podkreślenie kobiecości na każdym kroku. Wszystko za sprawą krótkich sukienek i obcisłych legginsów

Nie można pominąć silnego w nowym sezonie akcentu kolorystycznego. Wszechobecne w wiosennych kolekcjach są pastele. Każdy kolor, od zieleni, po czerwień został rozmyty kroplą mleka. Dzięki temu pozyskaliśmy kolor mięty, limonki, brzoskwini, słońca i wiele innych subtelnych barw. Kolorystyczne trendy wiosna 2012 to także kontrast bieli i czerni, wiele wzorów, zarówno tych geometrycznych, jak również kwiatowych, a także styl marynarski, a więc połączenie bieli, czerwieni, granatu. Słowem, różnorodność.

W tyle nie pozostają również:

Koronkowe sukienki  - są lubiane z wielu powodów. Idealnie sprawdzają się na specjalne okazje. Mogą być bardzo eleganckie, ale i drapieżne. Mogą także pięknie podkreślać naszą sylwetkę. Przede wszystkim są jednak niezwykle modne.

Ramoneski -  niby nic nowego , a jednak znów na nowo zwariujemy na ich punkcie i ich uwspółcześnione wersje będą królować w naszych szafach tak jak królowały na pokazach wszystkich tygodni mody.


Metaliczny połysk - Nabiera zupełnie innego charakteru jeśli zestawimy go nie z czernią tak ja robiłyśmy to jesienią, ale z bielą i pastelami.

Kopertówki XXL - opanowały wybiegi można wybrać albo bardzo wzorzystą albo w jednym, intensywnym kolorze. Co ważne, kopertówki nie są zarezerwowane tylko na wieczór!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz