Strony

sobota, 26 października 2013

Witajcie kochani !


     Na wstępie pragnę bardzo przeprosić za bierną postawę z mojej strony. Nie chce się tłumaczyć ponieważ zbyt wiele się wydarzyło w moim życiu ( w tym bardzo przykrych dla mnie zdarzeń ) i nie chcę robić wywodów na ten temat. W każdym razie powracam i postaram się zrehabilitować. 


Post o kuracji którą od dziś postanowiłam stosować. Mianowicie chodzi o włosy.
Stały się słabe , przetłuszczają się , pojawił się łupież , a podczas szczotkowania wypada ich więcej niż zwykle. Oczywiście liczę się z tym , że po wielu latach farbowania , prostowania , kręcenia i innych zabiegach nie mogę spodziewać się , że będą piękne i zdrowe , ale nigdy nie miałam aż takiego problemu z nimi jak teraz. Postanowiłam zastosować kurację z CZARNEJ RZEPY.

Kilka istotnych informacji o rzepie ( tak w skrócie ):

Właściwości czarnej rzepy:
bakteriobójcze
regenerujące
wzmacnia cebulki włosów, dzięki czemu wspomaga porost włosów i zapobiega ich wypadaniu.
pomaga usunąć łupież
minimalizuje przetłuszczanie się włosów
Można nazwać ją jednym z cudów natury. Ta bomba składników witaminowych i mineralnych zawiera potas, wapń, magnez, fluor, żelazo, cynk, mangan, siarkę, sód, fosfor. Ponadto jest doskonałym źródłem witamin z grupy B oraz witaminy C, P i A.

Obrałam 3 większe rzepy , starłam na malutkie wióreczki po czym wycisnęłam przez ściereczkę.
Nałożyłam sok wacikiem na skórę głowy , wykonałam dodatkowy masaż i zostawiłam.
Szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myślałam że MOJA GŁOWA PŁONIE !!!!!!!!!!!!!!
Chciałam od razu zmyć ale się powstrzymałam bo wiem że to normalne i muszę wytrzymać , palenie , szczypanie , gryzienie , mrowienie , dosłownie wszystko , JEŻELI NIE WIECIE JAKIE UCZUCIE JEST GDY PALI SIĘ GŁOWA TO POLECAM RZEPĘ ;D ostatecznie trzymałam 30 minut aż do momentu kiedy przestało szczypać. Zmyłam , umyłam szamponem , nałożyłam serum do spłukiwania i nawet nie czuć tego okropnego zapachu rzepy. Postaram się stosować raz w tygodniu te diabelskie warzywo i zobaczymy jaki będzie rezultat po miesiącu. Oczywiście zdam wam relacje co i jak. Nie ukrywam że liczę na poprawę , chociaż by w małym stopniu , np. ograniczenia łupieżu i przetłuszczania się włosów.

Dziś to na tyle , życzę miłego wieczorku robaczki i pozdrawiam ( dziękuje za wgląd na bloga ) 
;*****

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz